Aktualności << Bezpłatne konsultacje dla polskich firm zainteresowanych rynkiem czeskim

W ramach projektu "Centrum informacji gospodarczej o Republice Czeskiej" - realizowanego przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze wraz z Klubem Polskiego Biznesu w Republice Czeskiej, zorganizowane zostaną cykliczne spotkania konsultacyjne w zakresie problematyki gospodarczo-prawnej dotyczącej rynku czeskiego dla firm polskich działających w Republice Czeskiej lub zainteresowanych rynkiem czeskim.

Przedstawiciele WPHI w Pradze wraz z ekspertami Klubu będą udzielali indywidualnych 20-30 minutowych konsultacji w zakresie podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Czechach, systemu podatkowego, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, zwyczajów biznesowych, itp.

Pierwsze spotkanie konsultacyjne odbędzie się w dniu 16 czerwca 2011 roku, w siedzibie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze (Loretánské nám. 109/3 Praha 1 - Hradcany).

Firmy zainteresowane udziałem w konsultacjach proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie na adres WPHI: praha@trade.gov.pl w terminie do dnia 9 czerwca br.

Konsultacje są bezpłatne.


 

Budowa podstrony internetowej współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego
Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013
 
Serwis wykonany przez Optimal