Aktualności << „Ekonomiczno-prawne aspekty związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej na rynku czeskim”

Zapraszamy na kolejne Seminaria, które będą poruszały tematykę prawną, księgową, marketingową i prowadzone będą przez wysokiej klasy specjalistów i praktyków, którzy efektywnie potrafią wesprzeć przedsiębiorców w procesie zakładania firm, wprowadzaniu produktów na rynek zagraniczny, czy optymalizacji już prowadzonej działalności.

Pierwsze seminarium pt. „Ekonomiczno-prawne aspekty związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej na rynku czeskim” cieszyło sie dużą popularnością. Głównym celem było przekazanie niezbednych informacji dotyczacych mozliwości wejścia małych, średnich oraz mikro przedsiębiorstw na rynek czeski. Seminairum odbyło się w siedzibie Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku Białej. Zapraszamy na kolejne seminaria organizowane w ramach Projektu Obszar aktywny gospodarczo – czesko-polskie pogranicze”, szczegółowe harmonogram zostanie przedstawiony w późniejszym terminie.

Dojazd: Mapa dojazdu do Siedziby RIHiP: http://cci.pl/27,kontakt.html


 

Budowa podstrony internetowej współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego
Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013
 
Serwis wykonany przez Optimal